• #
  • Kanal
  • Kategori

A2 Tv Canlı izle

A2 Tv

 

 Malumunuz yeni ve sezonluk, hepsi birbirine benzeyen diziler bizi oldukça sıktı. Hemen her kanalda her gün onlarcası tekrar tekrar yayımlanıyor. Ama hiçbiri eskiden izlediğimiz, görsel ve ses efektleri açısından yetersiz olsa da gönlümüzde taht kurmuş dizilerin yerini tutamıyor. Eski dizileri, filmleri izlerken aldığımız tadı artık alamıyoruz. O diziler bizi sanki zamanda yolculuk yaptırıyor, o günlere götürüyor, anılarımızı tazeliyor. Hatta bazen şimdi televizyonda şu program olsa da seyretsek diye iç geçiriyoruz. Bu eski dizi ve filmlere, türlü tv programlarına ulaşmak da çok mümkün olmuyor. Bunun için her programın eski bölümlerini internette aramak zorunda kalıyoruz ama bu işin çok daha kolay bir yolu var.

 A2 Tv ismindeki kanal hergün her saatte önceki tv programlarını yayımlayarak bize adeta nostalji yaşatıyor. Turkuvaz Medya Grup'un birçok yayın organından biri ve de başarılı bir tv kanalı çalışmasıdır. Adanalı gibi samimi ve komik polisiye, Çocuklar Duymasın, Alemin Kıralı gibi komedi dizilerini de ekrana getiriyor. Şimdilerde kahkahalarla izlediğimiz Selena, Bez Bebek gibi fantastik yapımları; aşk hikayeleriyle bizi mest etmiş Yahşi Cazibe, Gönülçelen gibi duygusal dizileri; izlemekten kendimizi alamadığımız ve döneminde çok konuştuğumuz efsane futbol karşılaşmalarını yayımlamaktadır. Daha önce yayımlanmış yarışma programlarının da birçoğu kanalda mevcuttur. Ayrıca zaman zaman yabancı filmleri de yayımlar. Unutulmaya yüz tutan onlarca programa, bizi kah güldüren kah duygulandıran kah ise eğiten eskimeyen dizi ve filmleri sırasıyla gösteriyor. Bu şahane kanala televizyon ve bilgisayar aracılığıyla erişebilirsiniz. Bu kanalı edinir edinmez kanal listenizde ön sıralara yerleştirmeniz tavsiye edilir. Çünkü canınız sıkıldıkça keyfinizi yerine getirecek ender kanallardan biridir.

Nasıl izlerim?
Televizyonlarda Türksat uydusunda:
Frekans bilgisi: 11999
Sembol oranı: 11666
Polarizasyon: Dikey ( V )
FEC: 3/4
bilgileri ile ulaşabilirsiniz.
Eğer televizyonunuzda bu kanal yoksa ayarlar kısmından tp ekle veya kanal ekle seçeneğine yukardaki bilgileri girmeniz ve onaylamanız yeterli olacaktır. Bunun dışında yine ayarlar sekmesinden otomatik arama ile de bu kanalı bulabilirsiniz.
Tivibu kullanıcıları 59 numaralı kanaldan,
Digiturk kullanıcıları 35 numaralı kanaldan,
Dsmart kullanıcıları 277 numaralı kanaldan,
Kablo Tv SD 928. kanaldan,
Kablo Tv HD 31. kanaldan
Turkcell Tv kullanıcıları ise 29 numaralı kanaldan A2 Tv yayınını kullanabilirler.

İnternetten ise Atv sitesinden ücretsiz canlı yayına, yayın akışına ve kanal hakkındaki diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Kısacası  A2 Tv bizlere nostalji turu yaptıran eski programları arşivleyip sistematik bir şekilde sunan bir televizyon kanaldır.