• #
  • Kanal
  • Kategori

Akit Tv Canlı izle

Akit Tv

 

Akit Tv, 29 Nisan 2015 yılında yayın hayatına başlamış ulusal bir kanaldır. Türksat 4A, Dsmart ve Kablo Tv platformlarından yayın yapıyorlar. “Milletçe izliyoruz” sloganıyla hareket eden kanal, İslami ağırlıklı olarak yayın yapıyor.
 
Öne Çıkan Programlar
 
Kanal her sabah 06.00’da Hatmi Şerif ile başlıyor. Gün içinde haber, ekonomi ve iş dünyası ağırlıklı olarak yayın yapılıyor.
 
Gün Başlıyor; Hafta içi her gün sabah 07.00’de gün içindeki gelişmeler ve gazete manşetleri izleyicilere sunuluyor.
Haberler; Gün içinde öğleden önce ve sonra olmak üzere 3’er kez haberler veriliyor. Gün içinde Türkiye ve Dünya’daki önemli gelişmeler anında izleyicilere sunuluyor. Ana haber bülteni saat 19.00’da sunuluyor.
 
Açık Söz; Cuma geceleri saat 23.00’de ekrana geliyor. Her programda bir uzman konuk bulunuyor. Ülke gündemini meşgul eden konular masaya yatırılıyor.
 
Aile Vakti; Cumartesi günleri saat 15.30’da yayınlanıyor. Uzman konuklarla, izleyicilerin katılımıyla ailevi sorunlar tartışılıp, bilgiler veriliyor.
 
Asıl Mesele; Perşembe günleri saat 20.45’de yayınlanıyor. Arka planda kalmış, üzerine gidilmemiş konularla, yanlış bilgilendirilen, boş söylentiler hakkında tartışılıyor.
 
Kanalı uydudan izlemek isteyenler; Frekans: 12685 MHz, Symbol: 27500, Pol: Yatay (H) parametreleriyle kanalı yükleyebilirler.