• #
  • Kanal
  • Kategori

ATV Canlı izle

Atv

 

            Kurulduğu günden beri Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olma vasfını elinde bulunduran TV kanallarından biri olan ATV, 9 Eylül 1993 tarihinde Türk televizyonlarında yayın hayatına başlamıştır. 23 yıllık yayın hayatında kalitesinden ve halkın içinden ve halkı anlatan yayıncılık anlayışından asla ödün vermeyen ATV, Türkiye de özel televizyonculuk anlayışına yeni bir boyut kazandırmayı başarmıştır. Özellikle dizi sektöründeki başarılı projeleri ile oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olan ATV televizyon dizilerinin yanında eğlence programları, yarışma ve magazin programları ile de izleyicilerin büyük beğenisini toplamaktadır. Yayın hayatına sadece eğlence programları hazırlayarak devam etmek yerine çok yönlü televizyonculuk anlayışını benimseyen vizyonu ile doğru ve tarafsız haber programları hazırlamakta ve bu haberleri olabilecek en hızlı şekilde halka ulaştırmaktadır.

 

            Başarısını sadece yerel televizyonda değil, küresel yayıncılıkta da kanıtlayan ATV, İsviçre'nin en büyük ve prestijli araştırma şirketlerinden biri olan ICERITAS'ın yaptığı ve bu yıl ilk kez Türkiye'yi de dahil ettiği araştırmasında, Ulusal kanallar arasında en başarılı ve kaliteli televizyon programlarına sahip olan kanal seçilerek QUDAL ödülüne layık görülmüş ve böylece de başarısı ulusal düzeyde tescillenmiştir.

 

            Kaliteli ve ilkeli yayınları ile tüm aile bireylerine hitap etmeyi başaran ATV sadece kendi prodüksiyonu olan programlarda değil yabancı çizgi dizi ve sinemalar da oldukça seçici davranmakta ve sinema kuşağı ile de oldukça yoğun ilgi görmektedir.