• #
  • Kanal
  • Kategori

FB Tv Canlı izle

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından kurulan ve aynı zamanda Türkiye’nin ilk spor kulübü televizyon kanalı olma özelliğini elinde tutan FB TV, yayın hayatına 19 Ocak 2004 tarihinde başladı. Kanal isminden de anlaşabileceği üzere Fenerbahçe’nin futbol, basketbol ve diğer tüm spor dallarındaki aktivitelerini ekranlara taşıyor ve Fenerbahçe’ye dair bilmek istediğiniz her konuda içerikler sunuyor. Ayrıca başka hiçbir yerde bulunmayan röportajlar ve özel konuklarıyla FB TV, alternatifi olmayan türden yayınları ücretsiz bir şekilde Fenerbahçe sevdalılarına ve diğer tüm sporseverlere sunuyor.

Farklı yayın platformları üzerinden de yayın yapan kanalın bir de “Radyo Fenerbahçe” isminde kardeş bir radyo kanalı mevcut. Radyo kanalı İstanbul ve Yalova’da 97.0 frekansından dinlenebiliyor. Ayrıca FB TV 10 Eylül 2016 tarihinde HD çözünürlükte yayınlar yapmaya da başladı. Ancak bu yayınlar şimdilik sadece Digitürk platformuna özel. Siz de FB TV canlı yayın keyfini web sitemiz üzerinden hızlı, kesintisiz ve tamamen ücretsiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Web sitemize ise dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de tablet ve cep telefonlarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

FB TV Programları ve Yayın Akışı

FB TV’de Fenerbahçe Spor Kulübünün her spor dalında gerçekleştirdiği müsabakalar üzerinde tartışmalar, kulüpten önemli isimler ve sporcularla yapılan çok özel röportajlar kısacası Fenerbahçe’ye dair her şeyle ilgili içerikler yayınlanmaktadır. Ayrıca zaman zaman çocuklara yönelik çizgi filmler de FB TV üzerinden izleyicilere sunulur.

Özellikle Fenerbahçe’nin Futbol aktivitelerini derinlemesine inceleyen “7’de Dokuz”, “Futbol Dosyası”, “Can Bartu ile Futbol Gündemi”, “2F 1B” gibi programlar kanalın en çok izlenen içerikleri arasında yer almaktadır. Kanalda Futbol maçı yayınları yapılmıyor olsa da maçın başlamasından önce yayınlanan “Maç Başlıyor” ve maçların ardından yayınlanan “Maçın Ardından” programlarıyla yapılan maça dair tüm detaylar izleyicilere sunuluyor. Ayrıca maçların canlı sesli anlatımları da “Maç Kaç Kaç” isimli program aracılığıyla izleyicilere sunulmaktadır.

 

FB TV Frekansı

FB TV, Türksat uydu yayınının yanı sıra birçok farklı platformda da yayın yapmaktadır. FB TV canlı yayın keyfini çıkarmak için Digitürk 76. Kanal, Tivibu 86. Kanal, Teledünya 246. Kanal, Digitürk 76. Kanal ve TV+ 74. Kanal’ı açabilirsiniz. FB TV’yi standart uydu alıcınızı kullanarak izleyebilmek içinse verdiğimiz en güncel FB TV frekans bilgilerini uydu alıcınızın manuel kanal tarama bölümüne girebilirsiniz.

FB TV HD Türksat 4A Yayın Frekans Bilgileri:

Frekans: 12344,5

Symbol Rate: 30.000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4