• #
  • Kanal
  • Kategori

Show Tv Canlı izle

Show Tv

 

            Türkiye'nin nabzını tutmaya devam eden Show TV, gündemi takip eden canlı yayınlarıyla izleyicilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Eğlenceli ve reyting rekorları kıran program seçimiyle fark yaratan kanal, doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla takipçilerini memnun etmeyi başarıyor.

 

            Farklı yaş grupları için hazırlanan özel içeriklerle 24 saat boyunca televizyon izleyicisinin ilgisini çekmeyi başaran Show TV çocuklardan gençlere, ev hanımlarından iş dünyasının yöneticilerine kadar geniş bir kesime hitap eder. Türkiye'nin ikinci özel televizyon kanalı olarak bilinen Show TV, bugüne kadar yayınladığı haber ve yarışma programlarıyla akılda kalıcı etki yapmayı başarmıştır. Kanalda yayınlanan yerli diziler her zaman istenen başarıyı yakalamış ve kanal akılda kalıcı renkli logosuyla her zaman dikkatle takip edilmiştir.

 

            Belgeselden müzik yayınına, gezi programlarından popüler film seçeneklerine kadar geniş bir yayın çeşitliliğine sahip olan kanal, Türk televizyonculuğunda özel bir yere sahiptir. Avrupa'da yaşayan Türklere yönelik olarak Show Türk adlı kanal hizmet vermeye devam etmektedir. Show TV 2014 yılından itibaren Türksat 4A uydusu üzerinden şifresiz ve ücretsiz HD yayın hayatına atılmıştır.

 

            Yabancı televizyonlardan alınan yarışma programlarının yanı sıra tamamen yerli formatta çekilen yarışmalarıyla da gündeme oturmayı başaran Show TV, özellikle 90'lı yıllarda Türk ailelerinin en çok izlediği kanallar sıralamasında ilk sıralarda yer almıştır. Haber programlarının yanı sıra tartışma programlarıyla da ünlenen kanal, sezon içinde yayınlanan Türk yapımı dizilerle halen büyük başarı kazanmayı sürdürmektedir.

 

 

          Haftanın hiçbir günü televizyon sever izleyicilerini boşta bırakmayan Show TV’nin yayın akışlarına internet sayfasından rahatlıkla erişebilirsiniz. Canlı yayın ile internet üzerinden izleyebilirsiniz. Kaçırdığınız bölümlerin tekrarlarını kanallar üzerinden takip edebileceğiniz gibi beklemek istemediğiniz durumlarda internet üzerinden de izleyip zaman kazanabilirsiniz. 2000’li yıllara tekrar döndüğümüz de Acun’un bu kanal ile piyasaya girdiğini ve büyük reytingler getirdiğini görüyoruz. 2002 yılında logosunu değiştirmesi ile birlikte farklı bir slogan ve farklı yüzlerle izleyicilerinin karşısına çıkan Show TV, cennet mahallesi, dadı, doktorlar gibi diziler ile izleyicilerinin gönlünü fetih etmiştir. 5 Nisan 2015 yılında ise mahkeme kararı ise Ciner Grubuna tekrar teslim edilen Show TV yükselişi hızla devam etmektedir. Cumartesi ve Pazar sürprizi programı ile haftanın iki gününü evde dinlenerek geçiren izleyicileri magazinden koparmayan Show TV Mustafa Kabataş ile dini sohbetler programı ile de dini muhabbetlere yer vermektedir. Güldür Güldür şov ile izleyicilerini güldürmekten geri koymayan Show TV her alana ve her kişiye uygun televizyon programı yapmaktadır. Bu ise Show TV’nin neden bu kadar çok izlendiğinin bir kanıtı durumundadır. Oyunbozan, kış güneşi, ilişki durumum karışık gibi dizileri ile değişik dünyaların kapısını açmaktadır. Haber bültenlerinde sunulan haberlerin kalitesi ile birlikte daha da gelişmekte olan Show TV eskiden de günümüzde de izlenen bir kanal olarak yayın akışını devam ettirmektedir. Geçmiş dizilere de Show TV internet sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve izleyebilirsiniz.