• #
  • Kanal
  • Kategori

Star Tv Canlı izle

Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalı olan Star TV, yayınına 1990 yılında başlamıştır. 1992 yılında yayın hayatına Interstar ve Star 1 adıyla devam eden kanal son olarak Star TV olarak hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye'de özel televizyon kanalı dendiği zaman ilk akla gelen isim olan Star TV, zengin program içeriğiyle sektörün gelişimine büyük katkı sağlamıştır.

 

            Kadın kuşağına yönelik programların yanı sıra en çok beğenilen sinema filmlerine, özel dizilerden eğlence programlarına, haberden spor kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olan Star TV, 2011 tarihinde Doğuş Yayın Grubu bünyesine katılmıştır. Maslak'ta kurulan ve bir teknoloji üssü olarak değerlendirilen özel stüdyolarda sürdürülen şirket içi yapımlarda deneyimli ve vizyoner kadrolar yer almaktadır.

 

            Grafik tasarımındaki yenilikçi anlayışı iddialı yapımlarla birleşerek Türk televizyon yayıncılığı için yepyeni bir alan yaratılmıştır. Star TV, tüm Türkiye'ye hitap eden, görsel açıdan zengin, kaliteli bir içeriğe sahip ve izleyici tercihlerine önem veren yönetim biçimiyle izleyicilerden de beğeni toplamaktadır. Toplumun ilgi alanları ve enerjisi üzerinde etkili olan ve ihtiyaçları yansıtan kanal, ilgi çeken yapımlarla izleyici sayısını her geçen gün artırmaktadır.

 

            Medya dünyasında sık sık yapılan araştırmalar, Star TV'nin halk tarafından beğenildiğini net bir şekilde ortaya koyar. Samimi olduğu kadar da gerçekçi, renkli olduğu kadar da güncel olan kanal halktan aldığı destekle başarılı çalışmaların altına imza atmayı hedef haline getirmiştir.