• #
  • Kanal
  • Kategori

Tele1 Canlı izle

TELE1 TV

TELE1 TV, ABC Radyo, Televizyon ve Dijital yayıncılık A.Ş. bünyesinde, 9 Ocak 2017 tarihinde yayın hayatına başlamış ve genellikle haber içerikli yayınlar yapan bir televizyon kanalıdır. “Türkiye’nin yolunu aydınlatacağız.” sloganı ile yola çıkan kanalın sahibi ve genel yayın yönetmeni Türk gazeteci ve yazar Merdan Yanardağ’dır. Kanalın genel merkezi İstanbul’un Sarıyer ilçesindedir. TELE1 TV, kendi deyimleriyle deneyimli ve profesyonel bir kadroyla fakat amatör bir ruh ve özveriyle yayınlarını gerçekleştirmektedir.

TELE1 TV yayın hayatına oldukça iddialı bir şekilde başlamıştır. Kanal, Türkiye’deki nitelikli muhalif televizyon boşluğunu en iyi şekilde doldurmayı amaç edinmiştir. Bu sebeple de toplumcu, cumhuriyetçi, demokratik, laik, objektif ve Atatürk ilkelerine saygılı bir yayıncılık anlayışı benimsemiştir. Türkiye’nin televizyonu olmayı görev edinen TELE1 TV; din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmaksızın tüm vatandaşlarımıza mesajını ulaştırmaya çalışmaktadır. Siz de TELE1 TV canlı yayın keyfini web sitemiz üzerinden hızlı, kesintisiz ve tamamen ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Web sitemize ise dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de tablet ve cep telefonlarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TELE1 TV Programları ve Yayın Akışı

TELE1 TV, asıl yayın odağını kültür ve haber konularına çevirmiş de olsa eğlencenin yayınlarını tamamlayacağını ifade etmektedir. Bu sebeple yalnızca haber, tartışma, siyaset programları değil; magazin, spor, sinema, belgesel, sağlık, eğlence programları da TELE 1 TV ekranlarından izleyicilerle buluşuyor. İlkeli bir yayın anlayışı sergileyen kanal, cumhuriyetin ilkelerine saygılı ve halkçı bir tavırla, Türkiye’de 21. Yüzyılın televizyon kanalı olmayı hedeflemekte.

Değerli konuklarla Türkiye gündemine dair olayların tartışıldığı “18 Dakika”, Merdan Yanardağ’ın sunumuyla “5. Boyut”, Ali Tezel’in izleyicilerden gelen soruları Evren Özalkuş moderatörlüğünde cevapladığı “Ali Tezel’e Sorun”, yabancı ülkelerde yaşanan siyasi gelişmelerin Hakan Aksay sunumuyla izleyicilere aktarıldığı ve tartışıldığı “Dünyanın Öteki Yüzü”, Fatih Güllapoğlu tarafından hazırlanıp sunulan “Madalyonun Arka Yüzü”, TELE1 TV ekranlarından izleyicilerle buluşturulan bazı öne çıkan programlar. Siz de TELE1 TV canlı yayın keyfini web sitemiz üzerinden hızlı, kesintisiz ve tamamen ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Web sitemize ise dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de tablet ve cep telefonlarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TELE1 TV Frekansı

TELE1 TV’yi Digitürk 48. Kanal ve D-Smart 273. Kanal üzerinden izleyebilmeniz mümkün. Kanalı standart uydu alıcınızı kullanarak izleyebilmek içinse verdiğimiz güncel TELE1 TV frekans bilgilerini kullanabilirsiniz.

TELE1 TV Türksat 4A Yayın Frekans Bilgileri:

Frekans: 12034

Symbol Rate: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)