• #
  • Kanal
  • Kategori

Tjk Tv Canlı izle

Tjk Tv

 

Tjk tv daha çok at yarışlarının günlük olarak verildiği bir televizyon kanalıdır. Ayrıca tüm at yarışları canlı olarak verildiği için izleyiciler bu kanalı anlık takip edebilir ve at yarışı sonuçlarını canlı bir şekilde öğrenebilir. Yalnızca canlı koşular değil, aynı zamanda o gün içinde gerçekleşmiş olan tüm yarışların tekrarı zaman zaman kanalda gösterilmektedir. 

Eğer gün içinde kaçırdığınız bir at yarışı varsa bunu da sonradan izleyebilirsiniz. Çünkü gün içerisinde birçok kez at yarışlarının tekrarı bu kanalda verilmektedir. Bunun yanı sıra 2004 yılında kurulmuş olan bu kanal aracılığı ile müşterek bahis oynama imkanı da sunulmaktadır. Oynadığınız bahsi anlık olarak bu kanal üzerinden takip edebilirsiniz.

TJK Tv Canlı İzle

Bu kanalı canlı olarak izlemek için Digiturk platformundan yararlanmak gerekiyor. Çünkü kanal, Digiturk harici hiçbir yerde canlı yayın yapmıyor. Bunun için de evinizde bir Digiturk uydu alıcısının olması şart. Bunun yanı sıra Eutelsat W3A uydusu üzerinden de izlenebilir. Üstelik kanal şifresiz olduğu için size zorluk çıkarmaz. 

Bu kanalı izlemek için tek yapmanız gereken bir Digiturk veya Eutelsat W3A uydusu edinmek. Sonrasında ise bu kanalı canlı ve kesintisiz olarak her an her yerde takip edebilirsiniz. Türkiye'de oynanan at yarışlarını günlük olarak yayınlayan bu kanal özellikle at yarışı sevenler tarafından sıklıkla izlenmektedir. Bu kanal gün içinde oynanan at yarışlarının özetini de verdiği için oldukça dikkat çekici bir yayın akışına sahiptir. 

TJK Tv Yayın Akışı

Tjk tv birçok at yarışı severler tarafından sıklıkla takip edilen bir kanaldır. Kanalın yayın akışı ise şu şekildedir. Yarış zamanı günün ilk yayınıdır. Bu yayında Türkiye'de oynanan at yarışları gösterilmektedir. İzleyiciler buradan anlık ve canlı olarak at yarışlarını takip edebilmektedir. İdman pisti ise ikinci programdır. Burada daha çok yarış öncesi atlarla ilgili önemli bilgiler, yarışın kritiği ve maç yorumları yer almaktadır. Bu program da birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. 

Son olarak bu kanalda çıkan diğer program da Yurt dışı Yarış Özel programıdır. Bu program ise yurtdışında oynanan bazı at yarışı liglerini yayınlar. Türkiye'de bazı kişiler yurtdışında oynanmakta olan at yarışlarını da severek takip eder. Bu yüzden Tjk tv bu programa da yer verir. Bu programdan sonra ise gün içinde yayınlanan at yarışlarının özeti çıkmaktadır. Aynı zamanda bu, gün içinde yayınlanmış olan programların da özetidir.