• #
  • Kanal
  • Kategori

TV 100 Canlı izle

Tv100

 

Tv100, iş adamı Necat Gülseven’e ait bir haber kanalıdır. Yayın akışına 6 Mayıs 2019 tarihinde başlamıştır. Yayın akışına başlamadan önce kendi ekibine yapmış olduğu önemli katkılar ile birlikte kanal sürekli olarak kendisinden söz ettirmiştir.

Tv100 kanalında şuanda aktif olan ünlü isimlerden birkaçına örnek olarak;
1)Ahu Özyurt,
2)Seren Serengil,
3)Okan Bayülgen,
4)Cengiz Semercioğlu verilebilir.

Bu isimler ile birlikte daha birçok ünlü ve güçlü isim kanala katkı sağlamaya devam etmektedir.

Tv100 Ekranlarında Sunulacak Programlar

Kanalda verilecek saba haberlerinin sunuculuğunu Murat Güloğlu üstlenmektedir.  Ana haberin sunuculuğunda adı geçenler arasında Emre Buga da yer almaktadır.

Sadece sabah haberlerinin dışında kültür sanat programları da Tv100 ekranlarında bulunmaktadır. Kültür sanat programları yapımında kanalın en güçlü ismi Okan Bayülgen olarak görülmektedir. Bununla birlikte Okan Bayülgen’in sadece bir program sunmayacağı ve daha çok programda yer alacağı konuşulmaktadır.

Magazin Kanalı Olarak Tv100

Magazin programlarında ise Seren Serengil hizmet verecektir. “Duymadık Demeyin” adlı program ile yayın hayatına devam edecek olan Seren Serengil’e Cengiz Semercioğlu’da eşlik edecek. İkili kanalın magazin bölümünde sürekli olarak görev yapacak. Sabahları yayında olacak bu programın yayın süresi 2 saat olarak ayarlanmış durumdadır.

Haber Kanalı Olarak Tv100

Tv100 yapacağı yurt dışı temsilcilikleri kurmayı planlamaktadır. Bu planlar ile yurt içinde alınan kararların yurt dışında yarattığı tepkileri canlı olarak izleyicilerine vermek istiyor. İlk adım olarak Türkiye çevresinde bulunan ülkelerden başlayarak daha sonra dünyaya açılma fikirleri bulunmaktadır.
Türkiye çevresinde bulunan Suriye, Rusya ya da İran gibi ülkelerde oluşturulacak temsilcilikler ile büyük kolaylıklar sağlanacaktır. Her hangi bir ülkede alınan kararların ya da yapılan toplantıların sonuçları ve etkileri anında öğrenilebilecektir.

Tv100 Uydudan Nasıl İzlenir

Digitürk ve D-Smart’tan izlemek isteyenler için 37. Kanaldan hizmet vermektedir.  Uydu frekanslarından Tv100 izlemek için ise ayarlama yapılması gerekmektedir. TÜRKSAT’ı 42 dereceye ayarladıktan sonra frekans 12729 olarak ayarlanmalıdır. Sembol alanına 30000 girilmesi ve Polarizasyonun V(Dikey) olarak ayarlanması ile işlem sona erecektir.

Ardından arama butonuna basılır ve kanal bulunur. Bu işlemlerden sonra rahatlıkla Tv100 izleme şansı elde edilir.