• #
  • Kanal
  • Kategori

Tv8,5 Canlı izle

Tv8,5 - Tv8 Buçuk

 

Türkiye'nin eğlence kanalı sloganı ile yola çıkan tv 8,5 aslında tv8 kanalının devamı niteliğindedir. Kurucusu Acun Ilıcalı tv8 de yer alan bazı eğlence programlarını tv8,5'a taşımıştır. Tv8,5'un en bilinen programları ise şu şekildedir;

Oynat bakalım

Ortalama 1 saat civarı süren oynat bakalım kısa kısa videolar ile karşımıza çıkıyor. Sunucusu ise ekranlardan tanıdığımız Furkan Dede. Bir zamanlar var mısın yok musun programı ile hayatımıza giren Furkan dede, daha sonra survivor da karşımıza çıkmıştı. Bu serüvenin sonunda kendisini oynat bakalım sunucusu olarak görüyoruz. Programa whatsapp ihbar hattından videolar gönderebilir ve yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

İkilem
Otomobil ödüllü bir yarışma olan ikilem genel kültür, hafıza gibi alanlarda sorular soran bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu ise Ezgi Avcı yapmaktadır.

Gel konuşalım

Dönem dönem sunucuları değişen gel konuşalım programında en ilgi çeken sunucular, hakan Ural, Seray Sever, Hakan Hatipoğlu, Eylem İpek Şafak, Nur Tuğba Algül ve Esra Eron olmuştur. Format gereği magazin programları ile benzerlik gösteren yayın, gündemde ki olayları değerlendirmektedir.

Para Bende

Almeda Abazi ve Murat ceylanın sunduğu yarışmada her hafta farklı bir bölüm izliyoruz. Dünyayı gezerken bir yandan da yarışan sunucular oynadıkları oyunla 100 dolar ve 10.000 doları aralarında paylaşarak, gittikleri ülkeleri bu paralar ile keşfediyor ve izleyicilere gittikleri yerleri tanıtıyorlar.

Çok  Güzel Hareketler bunlar

Bir çok ismi aramıza kazandıran çok güzel hareketler bunlar tv8,5 ekranlarında devam ediyor. Birbirinden eğlenceli skeçler ile izleyicilere keyifli vakit vadediyor.

Ötv

Bir komedi programı olan Ötv yeni bölümleri ile ekranlarda. Önder Açıkbaş'ın sunduğu  program " Önder Açıkbaş ile gülmeye hazır olun" sloganı ile karşımıza çıkıyor.

Güle güle oturun

Başarılı mimar selim yuhay'ın sunuculuğu ve tasarımları ile karşımıza çıkan program bir mimari yenileme programıdır. Her hafta başka bir eve konuk olan selim bey, ihtiyaç sahiplerinin hayallerine dokunuyor. Belirlenen bütçe ile bu yenilemeleri yapan selim bey, ayrıca izleyenlere az bütçeler ile neler yapılabileceğini de göstermiş oluyor

Bu programların yanı sıra kanalda kick boks, Amerikan güreşi gibi karşılaşmalarda yer bulmaktadır. Oldukça yoğun bir spor akışı olan kanal önümüzde ki günlerde bu portföyü daha da genişletmek için çalışmalara başladı bile. Ayrıca tv8 'in tutulan dizi ve programları tekrar izlemek isteyenler için tv8,5 ta ekranlara geliyor. Bunun dışında tv8 de ekranlara gelen eser yenenler şov, belli bir saatin sonunda eys gece modu ile tv8,5 ekranlarına geliyor.