• #
  • Kanal
  • Kategori

Tv8 Canlı izle

Tv8

 

            Eğlenceli yarışmaları ve ilginç show programlarıyla televizyon izleyicisine keyifli zamanlar geçirten Tv8, 1999 yılında yayın hayatına MNG Medya Grup bünyesinde başlamıştır. 2013 yılında gerçekleşen satışla Acun Ilıcalı tarafından satın alınan kanal o günden bu yana haber dışı içeriklerle kaliteli program yapımcılığına geçmiştir.

 

            Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunan Tv8 kanalı, Mart 2016 itibariyle NBA maçlarının yayın hakkını da satın almıştır. Müzik, rekabet ve eğlencenin yer aldığı O Ses Türkiye programı başarılı sanatçıların jüriliğinde uzun yıllardır izleyicinin ilgisini kaybetmeden katılım sağladığı en önemli Acun Medya projesi olarak görülebilir.

 

            Birbirinden ünlü isimlerin ringe çıktığı Boxun Yıldızları, sürprizleri ve yeni yetenekleriyle Yetenek Sizsiniz Türkiye, hafta içi her gün yayınlanan Gel Konuşalım, Gerçeğin Peşinde, Yemekteyiz, Arda'nın Mutfağı, Arda İle Omuz Omuza, Güldür Güldür ve yine eğlence içerikli filmlerle dikkat çeken kanal, haber dışı yayıncılık ilkesiyle hizmet veren tek örnek olarak değerlendirilebilir. Kanalın büyük bir ilgiyle takip edilen en önemli yarışma programlarından birisi de Survivor'dur.

 

            Tv8'de yayınlanan yarışma ve programların detayına, Acunn.com üzerinden de erişim sağlanabilir. Mobil cihazlar üzerinden canlı yayın akışını seyretme fırsatı bulan izleyiciler yan ekran uygulaması sayesinde canlı yayınlara da katılabilirler. Yarışmaların başvuruları da yine mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirilebilir.

 

            İzleyicilerinin görüş, öneri ve beklentilerini yerine getirmek için çalışan İzleyici temsilcileri, online ortamda gönderilen bilgileri değerlendirmeye alırlar. Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan kanal, program seçiminde izleyici fikirlerine büyük önem verir.